Quantcast

Πρόγραμμα

14
Οκτωβρίου
17:00
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
91
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
75
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
14
Οκτωβρίου
19:00
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
67
RATGEBER
vs
50
Α.Ε.Κ.
14
Οκτωβρίου
19:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
87
RISING STARS NORTH
vs
82
ΔΕΚΑ ΑΣ
14
Οκτωβρίου
21:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
49
ΑΣ ΑΡΗΣ
vs
72
ΠΑΟΚ
15
Οκτωβρίου
13:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
56
ΔΕΚΑ ΑΣ
vs
59
ΑΣ ΑΡΗΣ
15
Οκτωβρίου
15:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
71
ΠΑΟΚ
vs
76
RISING STARS NORTH
15
Οκτωβρίου
17:00
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
47
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
vs
60
RATGEBER
15
Οκτωβρίου
19:00
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
52
Α.Ε.Κ.
vs
72
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
16
Οκτωβρίου
10:30
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
65
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
53
RATGEBER
16
Οκτωβρίου
12:30
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
57
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
vs
56
Α.Ε.Κ.
16
Οκτωβρίου
13:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
77
ΠΑΟΚ
vs
78
ΔΕΚΑ ΑΣ
16
Οκτωβρίου
15:30
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
70
RISING STARS NORTH
vs
67
ΑΣ ΑΡΗΣ
28
Οκτωβρίου
17:00
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
70
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
68
RISING STARS SOUTH
28
Οκτωβρίου
19:30
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
64
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
72
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
29
Οκτωβρίου
15:45
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
67
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
70
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
29
Οκτωβρίου
19:30
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
81
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
vs
65
RISING STARS SOUTH
30
Οκτωβρίου
10:30
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
73
RISING STARS SOUTH
vs
59
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
30
Οκτωβρίου
13:00
ΚΛ. ΡΑΦΗΝΑΣ
58
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
69
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
19
Νοεμβρίου
16:00
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
95
RISING STARS SOUTH
vs
94
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
19
Νοεμβρίου
17:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
92
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
vs
76
ΔΕΚΑ ΑΣ
19
Νοεμβρίου
18:00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
57
ΑΣ ΑΡΗΣ
vs
89
BASSANO
19
Νοεμβρίου
19:30
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
78
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
42
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
19
Νοεμβρίου
20:00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ
91
ΠΑΟΚ
vs
64
Α.Ε.Κ.
19
Νοεμβρίου
20:30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
81
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
78
RISING STARS NORTH
20
Νοεμβρίου
11:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
74
RISING STARS NORTH
vs
88
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
20
Νοεμβρίου
11:30
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
84
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
74
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
20
Νοεμβρίου
13:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
75
ΔΕΚΑ ΑΣ
vs
82
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
20
Νοεμβρίου
13:30
ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
68
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ
vs
97
RISING STARS SOUTH
20
Νοεμβρίου
13:30
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
53
Α.Ε.Κ.
vs
80
ΑΣ ΑΡΗΣ
20
Νοεμβρίου
15:30
ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
81
BASSANO
vs
76
ΠΑΟΚ
17
Δεκεμβρίου
15:00
ΑΝΩ ΛΟΣΙΑ ΖΩΦΡΙΑ
85
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
80
ΑΣ ΑΡΗΣ
17
Δεκεμβρίου
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
80
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
45
GRANADA
17
Δεκεμβρίου
18:00
Χ.Α.Ν.Θ.
61
RISING STARS NORTH
vs
59
ΧΑΝΘ
17
Δεκεμβρίου
19:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
97
RISING STARS SOUTH
vs
58
Α.Ε.Κ.
17
Δεκεμβρίου
19:00
ΑΝΩ ΛΟΣΙΑ ΖΩΦΡΙΑ
85
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
vs
71
ΠΑΟΚ
17
Δεκεμβρίου
20:00
Χ.Α.Ν.Θ.
75
ΔΕΚΑ ΑΣ
vs
59
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
18
Δεκεμβρίου
11:00
ΑΝΩ ΛΟΣΙΑ ΖΩΦΡΙΑ
51
ΑΣ ΑΡΗΣ
vs
73
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
18
Δεκεμβρίου
11:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
56
GRANADA
vs
105
RISING STARS SOUTH
18
Δεκεμβρίου
13:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
54
Α.Ε.Κ.
vs
70
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18
Δεκεμβρίου
13:00
ΑΝΩ ΛΟΣΙΑ ΖΩΦΡΙΑ
88
ΠΑΟΚ
vs
84
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
18
Δεκεμβρίου
14:00
ΠΕΥΚΑ
69
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
53
RISING STARS NORTH
18
Δεκεμβρίου
16:00
ΠΕΥΚΑ
55
ΧΑΝΘ
vs
67
ΔΕΚΑ ΑΣ
7
Ιανουαρίου
14:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
80
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
77
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
7
Ιανουαρίου
15:45
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 'Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ'
53
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
48
ΑΣ ΑΡΗΣ
7
Ιανουαρίου
17:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
76
ΔΕΚΑ ΑΣ
vs
64
Α.Ε.Κ.
7
Ιανουαρίου
18:15
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 'Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ'
87
RISING STARS SOUTH
vs
89
ΠΑΟΚ
7
Ιανουαρίου
19:30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
81
RISING STARS NORTH
vs
84
STELLA AZZURA
8
Ιανουαρίου
11:00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 'Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ'
76
ΑΣ ΑΡΗΣ
vs
65
RISING STARS SOUTH
8
Ιανουαρίου
11:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
55
Α.Ε.Κ.
vs
64
RISING STARS NORTH
8
Ιανουαρίου
13:00
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 'Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ'
55
ΠΑΟΚ
vs
60
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
8
Ιανουαρίου
13:30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
60
STELLA AZZURA
vs
70
ΔΕΚΑ ΑΣ
8
Ιανουαρίου
16:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
60
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
vs
96
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
28
Ιανουαρίου
17:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
77
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
vs
50
RISING STARS NORTH
28
Ιανουαρίου
17:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
82
ΑΣ ΑΡΗΣ
vs
77
ΧΑΝΘ
28
Ιανουαρίου
19:30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
72
RISING STARS SOUTH
vs
77
ΔΕΚΑ ΑΣ
28
Ιανουαρίου
19:30
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
69
ΠΑΟΚ
vs
57
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
28
Ιανουαρίου
19:45
ΓΕΡΑΚΑ
72
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
vs
52
Α.Ε.Κ.
28
Ιανουαρίου
21:45
ΓΕΡΑΚΑ
58
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
vs
83
MACCABI
29
Ιανουαρίου
11:00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
79
RISING STARS NORTH
vs
86
RISING STARS SOUTH
29
Ιανουαρίου
13:00
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
57
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
69
ΑΣ ΑΡΗΣ
29
Ιανουαρίου
13:30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
67
ΔΕΚΑ ΑΣ
vs
73
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
29
Ιανουαρίου
15:00
ΓΕΡΑΚΑ
48
Α.Ε.Κ.
vs
70
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
29
Ιανουαρίου
15:30
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
83
ΧΑΝΘ
vs
68
ΠΑΟΚ
29
Ιανουαρίου
17:00
ΓΕΡΑΚΑ
71
MACCABI
vs
75
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
4
Φεβρουαρίου
13:00
PROMITHEAS PARK - PATRA
0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ
vs
0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5
Φεβρουαρίου
13:00
ΤΟΦΑΛΟΣ
0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
vs
0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ